Květinové vázání

Mít den pro sebe, nemyslet na starosti všedního dne, dělat co mě baví a žít tady a teď, s ohledem na budoucnost se učit novým věcem, které mě budou provázet dnes a denně.

To byla prvotní myšlenka pro tvorbu všech kurzů.

Dotek přírody, úžasná magická energie z přírodních materiálů.Květinové kurzy, při kterých zaznívají příběhy úžasných žen, kde ženy vlastnoručně vyrábí originální květinové vazby a těší se ze své originální tvorby. 

Chci, aby se každá účastnice kurzu cítila jako opravdový umělec a díky konkrétním postupům a praktickým ukázkám byla schopná uplatnit tyto zkušenosti v každodenním životě. 

Vážeme a aranžujeme ekologické kytice a věnce.

Povídáme si o ekologickém pěstování květin, bylin a vlastně všem a to nejen kolem rostlin.

Po celou dobu kurzu Vás čeká příjemné, zdravé a chutné pohoštění. Vždy aktuálně podle typu kurzu a sezóny ve které se kurz pořádá.

Bude mi opravdovou ctí provázet vás na vaší cestě objevování a vzdělávání.

Ukážu a naučím vás jak udělat úžasná aranžmá z toho co zrovna volně kvete v přírodě.

Zasvětím vás do tajů vázání ekologických květin.

Z nasbíraného materiálu si vytvoříme nádherný věnec, který si pak můžete umístit do svého domu a bude vám dělat radost celé měsíce. Naučím vás vyrábět sezónní věnce, které potěší vás a nebo jako dárek pro vaše blízké.

Kurzy jsou vhodné pro skupinu kamarádek, zrovna tak jako třeba pro maminku s dcerou a nebo i pro jednotlivé ženy.

Co si vzít sebou: To nejdůležitější jste vy, vaše dobrá nálada a chuť společně tvořit, popřípadě zahradnické nůžky. A potom dle formy kurzu, pokud je kurz s procházkou, tak: pohodlné oblečení a obuv vhodná do přírody. Pláštěnku, pro případ nečekaného deštíku. Pokud máte doma zahradnické nůžky a proutěný košík na květiny vezměte jej sebou, pokud nemáte nevadí, půjčím vám vše na místě .

Vstupenky k zakoupení, termíny a další podrobnosti zde: https://shop.divokapekarna.cz/kurzy/ .

Těším se na vás Lucka

Close
Divoká pekárna © Copyright 2020. All rights reserved.