Vázání květin a věnců

Mít den pro sebe, nemyslet na starosti všedního dne, dělat co mě baví a žít tady a teď. 

Péče o tělo je opravdu důležité, ale ani to nebude správně fungovat, pokud se správě nepostaráme o naši duši. A proto také vznikly další kurzy, pokrmy pro duši. Květinové kurzy, při kterých zaznívají příběhy úžasných žen, kde ženy vlastnoručně vyrábí originální květinové vazby a těší se ze své originální tvorby.

Ukážeme a naučíme vás jak udělat úžasná aranžmá z toho co zrovna volně kvete v přírodě.

Zasvětíme vás do tajů vázání ekologických květin. Budeme si o těchto květinách povídat a jednu takovou si odnesete sebou domů .

Z nasbíraného materiálu si vytvoříme nádherný věnec, který si pak můžete umístit do svého domu a bude vám dělat radost celé měsíce. Naučíme vás vyrábět sezónní věnce, které potěší vás a nebo jako dárek pro vaše blízké.

Kurzy jsou vhodné pro skupinu kamarádek, zrovna tak jako třeba pro maminku s dcerou a nebo i pro jednotlivé ženy.

Co si vzít sebou: To nejdůležitější jste vy, vaše dobrá nálada a chuť společně tvořit. Pohodlné oblečení a obuv vhodná do přírody. Pláštěnku, pro případ nečekaného deštíku. Pokud máte doma zahradnické nůžky a proutěný košík na květiny vezměte jej sebou, pokud nemáte nevadí, půjčíme vám na místě . Všechno ostatní zajistíme.

Po celou dobu kurzu vám budou k dispozici dvě průvodkyně. Petra Řehová, Oringle www.oringle.cz , je výtvarnice a milovnice a propagátorka ekologických květinových vazeb. Lucie Bízová kouzlí pod značkou Divoká pekárna www.divokapekarna.cz z BIO surovin to nejchutnější a nejzdravější pečivo i další jídlo, jaké si umíte představit. To jsme my, dvě tvořivé kamarádky, Petra a Lucka, duo bread&wreath, jak si někdy v legraci říkáme. Od roku 2018 společně pořádáme květinové workshopy, na kterých se snažíme o to, aby si účastnice naplno vychutnaly čas určený pro sebe, radost z tvorby, a aby domů odcházely s upřímným úsměvem na tváři.

V ceně kurzu je celodenní raut. Bohatý, zdravý a chutný oběd. Mošty a třeba i sklenka vína či moštu z vinařství Újezdský. Kurz se bude konat v malebné vesničce Bořetice v srdci jižní Moravy.

Nejbližší termín kurzu: zatím není vyhlášený.

K zakoupení a další podrobnosti zde: https://shop.divokapekarna.cz/kurzy/ .

Close
Divoká pekárna © Copyright 2020. All rights reserved.