Zimní vázání květin a věnců

Adventní tvořivé kurzy se zdravým vánočním mlsáním 

Abychom v ženském kruhu při práci s rostlinami a z dobrého a kvalitního jídla načerpaly spoustu energie a radosti.

Rády bychom vás pozvaly do malého vinařství s krbem. Zapálíme svíčky, uvaříme kávu a budeme tvořit. Petra vás naučí, jak si uvázat adventní věnec z přírodních materiálů. Vše bude zajištěno, na nic nemusíte myslet.A taky vám ukáže, že i zimní příroda nabízí krásný materiál k uvázání ekokytice.  Lucka zase nachystá skvělé pohoštění ze zdravých bio surovin. Abychom měly v bříškách i duších jako v pokojíčku.

Jeden den nic neřešit, jenom si užít sváteční náladu, povídání a zdravé mlsání. A pak si všechno to hezké naladění na advent a taky vlastnoručně vyrobené dekorace přenést domů.

Jak to bude probíhat:

  • Přivítání, seznámení, kávička, svačinka.
  • Vázání zimní kytice .
  • Oběd .
  • Vázání vánočních věnců.

Na čem si pochutnáme? Na kávě i čaji v bio kvalitě. Mlsat budeme vánoční žitné perníčky. Na oběd bude sytý a hlavně chutný a zdraví 😀 . A kdyby nás práce příliš unavila, síly budeme průběžně doplňovat chlebem s různým pomazáním. Ale ne jen tak ledajakým chlebem 🙂 50 hodin kynutým, kváskovým, z BIO mouky mleté na kameni z českých polí. Po obědě nás čeká perníkový dort a pak už si snad lehneme a ani se nehneme 🙂 .

Lektorky : Petra Řehová alias Oringle je výtvarnice http://www.oringle.cz a velká milovnice a propagátorka ekologických květinových vazeb. Lucie Bízová kouzlí pod značkou Divoká pekárna z BIO surovin to nejchutnější a nejzdravější pečivo i další jídlo, jaké si umíte představit. Od roku 2018 společně pořádají květinové workshopy, na kterých se snaží o to, aby si účastnice naplno vychutnaly čas určený pro sebe, radost z tvorby, a aby domů odcházely s upřímným úsměvem na tváři. 

Close
Divoká pekárna © Copyright 2020. All rights reserved.